Таку думку озвучила очільниця МЗС Росії Марія Захарова. Вона наголосила, що бачила факти, які це підтверджують, але, як не дивно, подробиць не розкрила.

Важливо "Бракнуло дози кокаїну": ведучий 24 каналу припустив, з чим пов'язана заява Лаврова про євреїв

За твердженням Захарової, вона бачила "відео, фактуру, матеріали", що підтверджують її слова. Представниця російського МЗС зазначила, що цю інформацію "навряд чи захочуть чути" ізраїльські політики, які "роздули зараз інформаційну кампанію".

Що про це кажуть в Україні

Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк у саркастичній манері зазначив, що у квітні в Естонії заарештували 3,5 тонни кокаїну, який везли контрабандою в Росію.

Здається, дефіцит кокаїну змусив працівників МЗС перейти на щось важче,
– пожартував він.

Як Росія спричинила дипломатичний скандал

Нещодавно очільник російського МЗС Сергій Лавров вчергове пробив дно. Своєю заявою він спричинив справжній дипломатичний скандал, на який відреагували не лише в Україні, але і в Ізраїлі. Так, Лавров в інтерв'ю телекомпанії Mediaset заявив, що "Гітлер мав єврейську кров" і сказав, що "найзапекліші антисеміти, як правило, євреї".

На заяву Лаврова одразу ж відреагував очільник МЗС Ізраїлю Яїр Лапід. Політик заявив, що такі слова – обурливі та є грубою історичною помилкою. На його думку, сказати, що Гітлер був євреєм, все одно, що сказати, що євреї вбивали самі себе.

Більше про це – Реакція Ізраїлю на заяви Лаврова про євреїв: дивіться відео

Реакція українських високопосадовців

Цікаво – Лавров видав нову абсурдну заяву: деталі у відео