Михайло Тітов перебував у vip-палаті лікарні швидкої медичної допомоги у Миколаєві. Однак в ніч на 21 травня він покинув її з численою охороною. Про це повідомляє "Новости-N" з посиланням на джерела в правоохоронних органах.

До слова Кримінальний авторитет Полтава помер у Одесі: поліція в нього так і не змогла відняти общак

Про те, що Тітов покинув лікарню, пишуть і "Преступности.НЕТ" з посиланням на головного лікаря Олександра Дем'янова. За його словами, Тітов перебував у реанімаційному відділені (його стан оцінювався як стабільно важкий). Однак він покращився, тож його виписали для проходження реабілітації.

Де зараз перебуває Тітов – поки невідомо.

Замах на Михайла Тітова "Мультика": коротко

  • У Михайла Тітова стріляли в Миколаєві 6 квітня. Під час перестрілки "Мультик" отримав поранення в голову. За інформацією місцевих ЗМІ, куля потрапила Тітову в шию, поблизу вуха, зрикошетила від хребта та розтрощила частину нижньої щелепи. У результаті він втратив багато крові.
  • Його одразу доставили до лікарні. Стан був важкий, тому його помістили в реанімацію.
  • Поліцейські виявили зброю, з якої стріляли. Це мисливський карабін "Сайга" ("цивільна" версія автомата Калашникова). Правоохоронці зазначили, що карабін викрали у 2018 році, до того належав приватній особі.
  • Поліція розглядає п'ять версій замаху на Тітова. Серед них і перерозподіл кримінальних сфер впливу в регіоні.