Про це пише російське видання РІА-Новини.

Читайте також: Окупанти освятили Кримський міст з неба: відео

"На спеціально підготовленому ділянці федеральної траси А-290 Новоросійськ – Керч (автодорожній підхід до Кримського мосту з боку Краснодарського краю) відбувся прем'єрний тестовий проїзд безпілотних автомобілів", – йдеться в повідомленні.

На одній ділянці дороги рухалися 5 автомобілів. Проїзд здійснювався без водіїв.

"Після початку руху автомобілі продемонстрували розгін до максимальної швидкості 40 кілометрів на годину, перестроювання з правого в лівий ряд, проїзд по транспортній розв'язці, розпізнавання дорожніх знаків, об'їзд перешкод і гальмування. Протяжність маршруту проїзду кожної машини становить понад 10 кілометрів", – йдеться у повідомленні.

Пояснюється, що пілотний проїзд, в тому числі, послужить підставою для прийняття законодавства, яке дозволяє рух автомобілів по дорогах загального користування в безпілотному режимі, яке зараз відсутня.

Що таке "Кримський міст"? Росія будує міст через Керченську протоку, який повинен з'єднати Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Його протяжність має скласти 19 кілометрів, відтак, він буде "найдовшим у Росії". Завершити будівельні роботи планують до кінця 2018 року.