Відповідне відео опублікувало видання "РИА Новини".

Читайте також: На Кримський міст встановили підсвітку: опубліковане нічне відео

Зазначається, що гігантська теплова повітряна куля "Росія" 6 травня здійснила переліт з Кубані до Криму на честь Дня Перемоги, "символічно з'єднавши два береги".

Так, під час перельоту митрополит Феодосійський і Керченський Платон освятив з повітря Керченську протоку. Так, аеростат піднявся у небо з узбережжя неподалік від порту Кавказ і, пролетівши над Кримським мостом, приблизно через годину приземлився в місті Керч.

Оболонку повітряної кулі прикрасили державним прапором Росії, прапорами всіх суб'єктів країни, зображенням орденів Перемоги і вітчизняної війни.

Дивіться відео посвячення окупантами Кримського мосту з неба:

Нагадаємо, уряд Росії переніс відкриття Кримського мосту. Зокрема, окупанти змістили до 1 грудня 2019 року терміни державного контракту із забезпечення транспортної безпеки будівництва споруди.

Що таке Кримський міст? Росія будує міст через Керченську протоку, який повинен з'єднати Таманський півострів (Краснодарський край РФ) із Керченським півостровом (окупований Крим). Після анексії Криму питання будівництва мосту набуло особливо великої ваги для Росії. Його планують звести до кінця 2018 року. Протяжність мосту складе 19 кілометрів, відтак він "буде найдовшим у Росії".