Про це йдеться на сайті Верховної Ради Криму.

“У разі якщо в результаті майбутнього 16 березня 2014 прямого волевиявлення народів Криму буде прийнято рішення про входження Криму, включаючи Автономну Республіку Крим та місто Севастополь, до складу Росії, Крим після референдуму буде оголошено незалежною і суверенною державою з республіканською формою правління”, - йдеться в декларації.

Окрім того, Крим як незалежна і суверенна держава в разі відповідних результатів референдуму “звернеться до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим на основі відповідного міждержавного договору до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації”.

Зауважимо, на засіданні були присутні делегація Республіки Татарстан на чолі з Президентом Рустамом Мінніхановим, а також самопроголошений Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Сергій Аксьонов і члени Ради міністрів Криму, начальник Служби безпеки АРК Петро Зима, начальник Податкової служби АРК Микола Кочанов, керівники судових органів Криму.

Нагадаємо, парламент Криму проголосував за проведення референдуму про статус автономії 16 березня.

Після цього, Верховна рада Автономної Республіки Крим на позачерговому засіданні звернулась до президента Росії Володимира Путіна з питанням про те, чи готова РФ взяти Крим до свого складу.

Севастопольська міська Рада 6 березня на позачерговій сесії прийняла рішення про вхід Севастополя до складу Росії як суб'єкта РФ.