Скандальний німецький політик відкидає усю критику на свою адресу щодо його бажання стати одним із директорів "Роснефти" та називає її "упередженою". Більше того, Шредер вважає, що Меркель або хтось із її помічників провадять цілеспрямовану політичну кампанія проти нього, пише у своїй статті для сайту "24" експерт із міжнародних питань Борис Немировський.

Читайте також: Меркель зреагувала на висунення екс-канцлера ФРН до ради "Роснефти"

Автор статті нагадує, що восени в Німеччині стартують вибори у Бундестаг.

Це – політична кампанія на користь пані Меркель, комусь кортить допомогти їй за рахунок дифамації моєї персони,
– висловився екс-канцлер.

Немировський же припускає, що Ангелі Меркель не потрібно піднімати свої рейтинги за рахунок "російських найманців", таких як Шредер, адже вона зі своїм Християнсько-демократичним союзом вже зараз, за даними передвиборчих опитувань дев'яти провідних німецьких соціологічних інститутів, набирає більше 40% голосів виборців. По-друге, історія з потенційним директорством Шредера у "Роснефти", схоже, таки завдала шкоди соціал-демократам: напередодні виборів їхній рейтинг втратив за тиждень два відсотки й складає тепер лише 23%, зауважує експерт.

Детальніше читайте у публікації: Запродатися Путіну: як Шредер став "російським найманцем"

Нагадаємо, уряд Росії висунув кандидатуру колишнього федерального канцлера Німеччини Герхарда Шредера на посаду незалежного директора російської нафтогазової компанії "Роснефть".