О 23:00 повітряну тривогу оголосили у Кривому Розі. Невдовзі моніторингові канали почали попереджати, що на місто летить ракета. За якихось кілька хвилин стало відомо про вибухи.

Читайте також Окупанти поцілили по дачному кооперативі у Кривому Розі: є загиблий

Що відомо про атаку на Кривий Ріг

Власне, вибухи у Кривому Розі почули о 23:02. Про це розповіли моніторингові канали. Передувало цьому повідомлення про те, що ціль летить на Кіровоградщину, але вибух почули саме у Кривому Розі.

Інший моніторинговий канал пише, що попередньо росіяни з Азовського моря запускали Х-59 у напрямку Кривого Рогу. Ближче до 23:10 надійшло повідомлення, що існує загроза для Дніпропетровської і Кіровоградської областей. Мовилося теж попередньо про запуск ще однієї Х-59.

Олександр Вілкул о 23:06 зазначив, що Кривий Ріг під ракетною атакою та зазначив, що знову вибух. Він нагадав про інформаційну гігієну. А о 23:17 він зазначив, що "ще ракети у нашому напрямку". Також додав, що росіяни випустили ще й "Шахеди".

Пізніше моніторингові канали зазначили, що у напрямку Харкова летять цілі. Ймовірно, це теж можуть бути ракети, але точно невідомо.

Станом на 23:15 повітряну тривогу оголосили у Херсонській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській і Харківській областях. Через кілька хвилин карта "почервоніла" ще й на Черкаську область.

Повітряні сили ЗСУ о 23:20 зазначили, що існує загроза застосування ударних БпЛА у Миколаївській і Херсонській областіх. За даними моніторингових каналів, проліт дронів-камікадзе фіксують через Бериславський район у напрямку Снігурівського району Миколаївщини.

Вже о 23:55 ЗМІ написали, що у Кривому Розі знову пролунали вибухи. Ймовірно, це пов'язано з тим, що на Дніпропетровщині наші військові працюють над збиванням "Шахедів", які ворог запустив.

За наслідками ракетних та дронових ударів. Попередньо – без втрат. Це головне. Інша інформація – вже з ранку,
– зазначив Вілкул 21 жовтня о 00:19.

Наразі повітряної тривоги в області немає. Але мешканцям слід бути максимально пильними, адже ворог у будь-який момент може здійснити чергову атаку.