Іноземні військові також вивчають способи ведення бойових дій, які українці застосовують на Донбасі. Про це генерал Сергій Кривонос розповів в інтерв'ю ТСН.

Варте уваги Масштабні військові навчання "Об'єднані зусилля-2020" на Херсонщині: залучили авіацію

За його словами, результати дій українських військових неодноразово викликали в американців здивування та захоплення. Це Кривонос спостерігав, зокрема, у 2018 році, коли був старшим оперативної групи на сході України від Сил спеціальних операцій.

Він зауважив, що військові США вчаться в українських бійців нестандартно підходити до виконання завдань – коли ворог сильний, навчений та підготовлений

Ми, маючи відносно технічно слабку оснащеність, все одно виконували завдання, перехитривши ворога. І завдяки цьому зберігали своїх людей,
– наголосив генерал.

"А ми вчимося у них, бо технологічно вони нам допомагають. Це взаємовигідне навчання. Це посилює як наші Збройні сили, так і безпосередньо американські ЗС", – додав Кривонос.

"Об'єднані зусилля – 2020": що відомо

  • У них візьмуть участь військові підрозділи збройних сил США і Великобританії, а за їх проведенням спостерігатимуть до 200 іноземних інструкторів, військових радників і спостерігачів.
  • Особливістю навчань стане їх міжнародний характер. Вперше до проведення стратегічного командно-штабного навчання будуть залучені військові підрозділи збройних сил країн-членів НАТО.
  • Військові десантуватимуть зі зброєю та спорядженням на полігони ЗСУ в районі проведення відповідних навчань.
  • До артилерійських систем, танків, бойових кораблів й авіації залучатимуть і зразки техніки, які нещодавно взяли на озброєння ЗСУ. Це новітні комплекси "Нептун", "Вільха", безпілотні ударні літальні комплекси "Байрактар".