Так армійці показують, як можуть реагувати у разі захоплення плацдарму, коли є водна перешкода. Детальніше про це – читайте у матеріалі журналістів 24 каналу.

Зверніть увагу Американські військові літаки пролетіли в небі над Україною: що про це відомо – відео, фото

Найважче – це досягти взаємосумісності між підрозділами. Тому що кожна сторона має свої особливості в тактичних діях, але вони не суттєво відрізняються,
– зазначив командир окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Володимир Шворак.

Масштабні військові навчання "Об'єднані зусилля-2020" вже кілька днів тривають в Україні. Маневри на Херсонщині – одна з їхніх складових. Цими навчаннями Україна демонструє готовність протистояти будь-яким загрозам, зокрема дати відсіч російській агресії.

Залучили 600 військових

Готувалися навчання у рекордно стислі терміни – за 3 дні. Участь у них взяли:

  • понад 600 військових,
  • 300 одиниць техніки.

Поряд з нашими військовими завдання виконували їхні колеги із Великої Британії. ЗСУ співпрацює з Британською армією вже 5 років. За цей час підготували 12 тисяч українських військових.

Понтонну конструкцію звели за годину

Поки інженери зводили переправу, в небі їх прикривали винищувачі. Багатотонну пів кілометрову конструкцію на воді військові звели менше, ніж за годину. Міцність понтону перевірила важка техніка. У Збройних силах кажуть – така переправа рідкість.


Понтонна переправа / Скриншот з відео

"Це нонсенс щодо наведення цієї переправи. Це можна назвати людським подвигом, подвигом тих солдат, яких ми сьогодні бачили. Поки у світі не так багато країн, які можуть повторити такі результати", – розповів начальник інженерних військ командування сил підтримки ЗСУ Олександр Яковець.