Російські окупанти продовжують цинічно вбивати мирне українське населення. Черговою мішенню ворога став ТРЦ у Кременчуці. На жаль, на момент влучання у будівлі було багато людей.

Читайте до теми Кількість жертв неможливо уявити, – Зеленський розповів про влучання у ТРЦ в Кременчуку

Куди звертатися родичам за інформацією

Родичам та знайомим тих, хто міг перебувати у ТЦ "Амстор", потрібно звернутися туди за отриманням інформації у готель "Дніпровські зорі". Про це повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

Обстріл ТРЦ у Кременчуці: що відомо

27 червня російські окупанти завдали ракетного удару по ТЦ "Амстор" у Кременчуці. На момент влучання ракети у будівлі було близько тисячі мирних людей.

Оскільки жодної військової ролі ТЦ не відігравав, можна констатувати, що російські окупанти здійснили черговий акт терору проти мирних українців. Жодної іншої цілі, окрім як вбивство якомога більшої кількості українців, ця ракетна атака ворога не переслідувала.

Сигнал повітряної тривоги пролунав близько 16:00. Після нього мешканці Кременчука почули потужні вибухи. У ТЦ одразу спалахнула масштабна пожежа, яка охопила тисячі квадратних метрів.

Як повідомили в Офісі Президента, станом на 18:00 було відомо про 2 загиблих та 20 поранених. 9 людей перебувають у важкому стані.

Російські окупанти цинічно брешуть про наслідки ракетного удару. Мовляв, жертв немає, а вони вдарили по заводу. Натомість так звані "прості росіяни" активно тішаться новинам про влучання у ТЦ в соціальних мережах.

Як повідомили у Полтавській ОВА, ситуація з вогнем наразі складна, але пожежа не поширюється.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • Російські окупанти знов обстріляли житлові квартали Харкова. На жаль, їхні снаряди забрали життя 4 мирних українців, також відомо про 20 поранених.
  • На тимчасово окупованій Херсонщині росіяни почали викрадати українських чоловіків і змушувати їх воювати проти ЗСУ. Тих, хто відмовляється, вони катують.

Дивіться також – росіяни радіють влучанню ракет в ТЦ "Амстор": відео