Артем Дехтяренко під час брифінгу зауважив, що СБУ максимально сприяє розслідуванню. Адже сьогодні один з пріоритетів Служби – очищення та викриття деструктивних елементів всередині. Задля цього й перевіряли, чи контактував Баканов з Кулінічем, котрий співпрацював з російською ФСБ, передає 24 Канал.

Читайте також Офіс генпрокурора повідомив про підозру антиукраїнському блогеру-мільйоннику Юрію Подоляці

СБУ проводила службову перевірку

Як ми повідомляли раніше, стосовно колишнього очільника СБУ Баканова, була проведена службова перевірка. Її результати засекречені, тому на широкий загал ми не можемо представляти її результати,
– підкреслив Дехтяренко.

Він зауважив, що також ретельно перевірили всі контакти Кулініча. Отриману інформацію СБУ також передала до Державного бюро розслідувань.

Досудове розслідування у справі Кулініча завершили

  • Про це у ДБР повідомили 5 квітня. Проти нього відкрили кримінальне провадження щодо державної зради колишнього глави СБУ у Криму.
  • Нагадаємо, що його під час спецоперації вдалося затримати 16 липня 2022 року. Її проводили співробітники Державного бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України. Тоді ж обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Кулініч досі перебуває під арештом.
  • Зауважимо, що нинішній глава СБУ Василь Малюк особисто брав участь у затриманні Кулініча. Він додав, що співробітники відомства провели "безпрецедентну філігранну розробку та подальшу реалізацію" плану. Їм вдалося втілити у життя агентурно-технічне проникнення до лав ФСБ.
  • Як з'ясувалося, Олег Кулініч співпрацював з ФСБ Росії. У спецслужбах країни-агресорки він отримав псевдонім "Котигорошко".
  • Окрім державної зради, Кулініча звинувачують у низці інших кримінальних правопорушень. Серед них самовільне залишення місця служби під час воєнного стану, заволодіння зброєю та боєприпасами зі зловживанням службовим становищем, незаконне зберігання вогнепальної зброї без дозволу.