Як пишуть "Подробности", молодий олігарх викупив цілий поверх у престижному комплексі хмарочосів "Москва-Сіті" - у "Вежі на набережній".

Офіс Сергія Курченка розміщений на 46-му поверсі. Увійти в будівлю можна тільки за спецперепустками. Журналістам вдалося потрапити в сусідній хмарочос. Точно невідомо, чи на місці зараз Курченко, але вигляд з вікна у нього приголомшливий.


Комплекс "Москва-Сіті" (kudago.com)


Вигляд з вікна офісу Курченка (Скріншот з "Подробностей")

Один з небагатьох, хто там побував — Іван Голунь, відомий московський журналіст. Його вразила розкіш. Всюди - дорогі картини і позолочені статуетки. І неймовірна кількість охорони.

Скільки Курченко виклав за розкішну нерухомість — тримають у секреті. Однак журналісти порахували, що таке приміщення площею близько 960 квадратних метрів коштує більше мільярда рублів, або 18 мільйонів доларів.

Але грошей, вивезених з України, вистачило не тільки на цю покупку. Є ще й будинок. Російські журналісти з'ясували, що Курченко живе в розкішному особняку у селищі "Срібний бір".

Срібний бір — це елітне дачне селище в Москві. Тут живуть не просто багаті, а дуже багаті люди - чиновники, депутати, олігархи. Невеликий будинок коштує приблизно десять мільйонів доларів. Але побачити всі ці палаци досить проблематично. Вони стоять за високим парканом, а по периметру — озброєна охорона. Безпілотники зафіксували на території селища елітні пляжі, тенісні корти, шикарні будинки.

Там були картини сучасного мистецтва. Я з цікавості у Сергія запитав: «Що це?». На що він сказав: "Не знаю, мені порекомендували повісити",
— розповів журналіст Іван Голунь.

Крім пристрасті до розкішного життя, Курченко зберіг ще одну київську звичку — любов до шикарних ресторанів. Його часто бачать в одному з найдорожчих навіть для Москви закладів — "Турандот". Це двоповерховий палац з претензією на бароко. Москвичі жартують: "крутіше тільки Кремль". За пафосом ресторан нагадує Межигір'я. Все в золоті, навіть унітази. Тисяча доларів - скромно повечеряти без спиртного. Всезнаюча Ксенія Собчак рознюхають, що саме в приватних кабінках "Турандот" Курченко таємно зустрічається зі своєю пасією — телеведучою Тіною Канделакі.

Читайте також: Держава продасть нерухомість збанкрутілих банків друзів Януковича на аукціоні