Про це у Facebook написала журналістка Катерина Каплюк.

Коли гуляєш у Києві по одному з печерських пагорбів, на думку одразу спадають фрази з казки: «А чиї це ліси, поля і он т...

Posted by Kateryna Kapliuk on 15 червня 2015 р.

"Для будинку на Пирятинській 17, оренда якого коштує 1,2 мільйона гривень на місяць, навіть знайшовся орендар", — зазначила вона.

Згідно з виписками, Світлана Дубова в 2012 році здала цей будинок Олегу Анатолійовичу Бабенку, а він перездав маєток у суборенду Лук'янцеву Юрію Миколайовичу.

Що цікаво, чоловік із таким ПІБ був прописаний у Харкові та в 2006-2008 був співвласником фірми з продажу пального "Кмк ойл".

"У 2011 році співвласником цієї фірми став Сергій Віталійович Курченко. Цікаво, що минулого року сайт ОРД публікував документи про побут юного олігарха. У зарплатній відомості працівників Курченка за березень 2013 року Юрій Лук'янцев фігурує як "керуючий об’єктами", — поінформувала Каплюк.

Окрім того, Дубові володіють "елітним клубним будинком" на Мічуріна 56/2, та двома будинками на вулицях Землянській і Пирятинській.

У 2014 році керівник "Центру протидії корупції" Віталій Шабунін повідомляв, що Курченко жив саме на Пирятинській 17.

Червоним обведено київський будинок, в якому жив Курченко. До уваги, Dmytro Gnap, Oleksandr Akymenko, Oleksa Shalayskiy....

Posted by Vitaliy Shabunin on 22 лютого 2014 р.