Які святкові подарунки мешканцям і гостям закупили українські міста на 14 жовтня – проаналізували експерти торгового майданчика Zakupki.Prom.ua.

У Києві – святкування "пакетом"

Відділ громадських комунікацій КМДА ще навесні провів тендер, що складається з багатьох лотів, в тому числі і на організацію заходів до Дня захисника України. Попередня вартість заходів на святкування 14 жовтня складала 200 тисяч гривень. З ціною 185 тисяч переможцем стало ТОВ "Бразерс енд імідж груп", яке вже організовувало для КМДА ряд заходів, в тому числі і до Дня Незалежності. Для свята серед іншого постачальник повинен надати звукове та сценічне обладнання, банер, а також організувати виставку, майстер-класи, квести і виступ артистів.

Читайте також: Що вдалося продати та за скільки під час першого місяця малої приватизації

Фестиваль за 95 тисяч у Дніпрі

У Дніпрі до Дня захисника України та Дню козацтва пройде фестиваль "Коваль-фест". Для його проведення Департамент гуманітарної політики Дніпровська ОДА оголосив тендер, в рамках якого постачальник повинен підготувати сценарій заходу, забезпечити роботу ведучих, надати світлотехнічне і звукове забезпечення сцени. Плановий бюджет становив 95 тисяч гривень. Незважаючи на те, що ця закупівля є допороговою (менше 200 тисяч гривень для товарів і послуг та 1,5 мільйони для робіт), замовник проводив її через систему. Переможцем став ФОП "Сигарев В.К.", який за 94,5 тисяч організує у Дніпрі це свято.

Памятник у Тростянці
Такий вигляд матиме пам'ятний знак "Захисникам України" у Тростянці (фото sumy.today)

12 тон граніту та 300 кілограмів бронзи для Тростянця

У Тростянці (Сумська область) планують відкрити пам'ятний знак "Захисникам України". Місцева міськрада провела тендер на придбання обладнання для установки об'єкта, в якому буде понад 300 кг бронзи і 12,8 тон граніту. А все висіло на волосинці – тендер два рази був кваліфікований як торги, що не відбулися через відсутність необхідної кількості учасників. В результаті замовник провів переговорну процедуру з учасником ФОП "Аязі Джавад Аяз Огли". Вартість закупівлі склала 600 тисяч гривень. Оскільки процедуру вдалося провести не з першого разу, пам'ятний знак встановлять до Дня Гідності і Свободи (21 листопада).

У Запоріжжі буде "Караоке на майдані"

Тендер на проведення заходу "День міста і звільнення. День захисника України" оголосив департамент культури і туризму Запорізька ОДА. Серед вимог замовника: організація концерту музичних груп (без конкретних побажань) і фудкорту, а також зйомка проекту "Караоке на Майдані" з Ігорем Кондратюком у Запоріжжі. На захід влада виділила 703,7 тисячі гривень. В ході аукціону ціна знизилася на три тисячі. ФОП "Іващенко В.В" як переможець за 700 тисяч взяв на себе зобов'язання виконати цю програму святкування.

Караоке на майдані в Запоріжжі
"Караоке" вже гостювало у Запоріжжі цього літа (фото panoptikon.org)

Рок-концерт – у Краматорську

У Донецькій області до свята обласне комунальне підприємство "Донецьккіновідеопрокат" оголосило тендер на закупівлю послуг із забезпечення мобільного сцени, а також звукового і світлотехнічного обладнання. Все це необхідно для концерту групи Kozak System, яка виступить в Краматорську 14 жовтня. Очікувана вартість тендеру становить 114 тисяч гривень. Але чи вдасться заощадити місту, буде зрозуміло 10 жовтня, коли відбудеться аукціон.

Читайте також: "Прозорий" серпень: нафтогазові свердловини за 3 мільярди та економна Тернопільщина