"Арсеній Яценюк вже встиг анонсувати переформатування Кабміну. Прізвищ не назвав, але міністри, готові "на вихід", на слуху завдяки критиці", — зазначає видання "Вести".

У виданні вважають, що в першу чергу "стільці висмикнуть з-під ставлеників олігархів середньої руки, які втратили вагу". Зокрема, "Вести" вказують на міністра інфраструктури Андрія Пивоварського.

Нинішній міністр сів у крісло не без підтримки олігарха і співвласника групи "Континіум" Ігоря Єремеєва (заправки WOG), який нещодавно отримав серйозну травму від коня. Правда, залишилася ще його фракція в Раді, залишилися впливові Степан Івахів та Сергій Лагур...
— підкреслює видання, посилаючись на політолога Костянтина Бондаренка.

Повідомляється, що свій портфель також втратить глава МОЗ Олександр Квіташвілі (він уже написав заяву за власним бажанням, але його поки не розглянули ні в Кабміні, ні в Раді), а також Міненерговугілля Володимир Демчишин.

"Джерело у БПП підтвердило: питання щодо Демчишина вирішене, дуже вже багато критики — і не тільки з боку Яценюка", — пишуть "Вести".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що "доля міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського вже вирішена" через велику кількість претензій, який накопичилися до нього у прем'єра. Прогнозувалося, що відставка чиновника, який перейшов на роботу в Кабмін з компанії Ігоря Єремєєва, буде розглянута ще в серпні на позачерговому засіданні парламенту.

ЗМІ стверджують, відставки міністра інфраструктури також домагається одеський губернатор Міхеїл Саакашвілі, який змушений боротися з корупцією у відомстві Пивоварського.