Про це повідомив кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Також до будівлі прибули активісти Автомайдану. Вони заблокували виїзд з Солом'янського суду.

Зазначимо, що близько 18 години з території суду виїхало три автомобіля з представниками НАБУ. Чи був в одному з авто Насіров – наразі невідомо. "Автомайданівці" пропустили машини, мовляв, "це наша спільна справа".

Питання, чи перебуває Насіров в будівлі суду – відкрите. Адже всередині світло ніде не увімкнене. Тобто, є сумніви, чи взагалі в будівлі хтось є.

До слова, до суду прибув також народний депутат Мустафа Найєм, який сьогодні закликав блокувати будівлю Солом'янського суду.

Читайте також: Журналістка стала свідком розмови адвокатів Насірова: оприлюднено цікаві деталі

Нагадаємо, 2 березня в НАБУ повідомили про вручення підозри Роману Насірову за "справою Онищенка". 4 березня відбувся перший день засідання суду щодо обрання запобіжного заходу відстороненому очільнику ДФС, проте через стан його здоров’я було оголошено перерву до ранку 5 березня.

У неділю суддя Солом'янського райсуду Києва Олександр Бобровник оголосив перерву. 6 березня буде визначена дата продовження суду щодо обрання запобіжного заходу Насірову.

У НАБУ заявили, що офіційного рішення про перенесення засідання щодо обрання запобіжного заходу голові ДФС Роману Насірову не отримали.