Втім, схоже на те, що люди почали від неї відписуватись. 15 червня за сторінкою в інстаграмі стежили 390 людей, а наступного дня вже 355.

Ще одна історія Вживала наркотики у прямому ефірі: нова витівка київської блогерки Марії Семенової, – відео 18+

За що потрапила у базу "Миротворця"

На сайті Миротворця зазначається, що Діана, якій виповнилось 18, проявила неповагу до державних символів України та узяла участь в акті гуманітарної агресії проти України.

Раніше на сайті 24 каналу писали, що Діана стала черговою блогеркою, яка вирішила проявити ненависть до української мови. На одній зі світлин, які вона показала у інстаграмі дівчина написала, що "нах*й би заборонила українську мову".

юна блогерка з Ірпеня потрапила у скандал

Скандальна сторіс 18-річної дівчини / Скриншот

Крім цього, Діана публікувала у сторіс запис розмови у телеграмі, де вона пояснює комусь, що її прізвище Калеганова – російське. "Я русская, зі мною Бог", – каже вона.

Вибачилась

Згодом Калеганова заявила у відео, що хоче вибачитися перед людьми, які "топлять за українську мову без всякого фанатизму, націоналізму й такого іншого". Водночас дівчина поскаржилася на те, що їй погрожують у соцмережах. Мовляв, невідомі пишуть та дзвонять не лише їй, але і її матері.

Скриншот сторінки блогерки Діани

Судячи з кількості підписників, особливою популярністю блогерка не користується / Скриншот з інстаграму

Що відомо про цю дівчину

  • Їй 18 років
  • Її батьки розлучені, але живуть разом в Ірпені.
  • Дівчина має проблеми з навчанням – пропускає уроки, запізнюється, не виконує домашнє завдання.
  • В школі її характеризують як надзвичайно недисципліновану, агресивну. Діана постійно конфліктувала з учителями та учнями й хамила усім.