Повідомлення про це з’явилось на офіційному сайті ГПУ.

У ньому зазначено, що департамент спецрозслідувань зібрав докази щодо причетності Колесніченка та низки високопоставлених правоохоронців до сутичок під час провокаційної фотовиставки "Волинська різня", що відбувалась в Українському домі ще в квітні 2010 року.

Тоді екс-заступник начальника управління ГУ МВС України разом з кількома високопоставленими "беркутівцями", діючи за вказівкою Коленіченка, спровокували конфлікт та безпідставно застосували силу до відвідувачів цього заходу.

14 осіб було затримано з тілесними ушкодженнями, серед них був і Герой України похилого віку.

Читайте також: Одіозний регіонал Колесніченко знайшов нову роботу в окупованому Севастополі

Дісталось і телеоператору "Нового каналу", який намагався задокументувати їхні зухвалі дії.

Двоє з підозрюваних досі працюють в правоохоронних органах: один з яких проходить службу в Департаменті внутрішньої безпеки Націполіції, а інший – в управлінні "Корпусу оперативно-раптової дії" (КОРД). ГПУ вимагає відсторонити їх від займаних посад.

Колесніченко та заступника начальника управління міліції разом з заступником командира спецпідрозділу "Беркут" оголошені в розшук.

Нагадаємо, у 2014 році після втечі Януковича і анексії Росією Криму Колесніченко призупинив своє членство в Партії регіонів і відмовився від депутатського мандата. З квітня 2014 року він є членом російської політичної партії "Родіна" і живе в окупованому Криму. 16 січня 2015 року його вже оголошували в розшук за заклики до сеапратизму.