Автомобілі припаркували на повороті поблизу ТЦ Ocean Plaza й через не могли їхати 7 тролейбусів. На місце приїхала поліція і намагалась сконтактувати з водіями, оскільки не було евакуаторів.

До теми Паркування у Києві: містянам пояснили, хто має право на пільги


Через автомобілістів утворилися затори / Фото "Київ оперативний"

Які тролейбуси курсували не за графіком

Комунальне підприємство "Київпастранс" повідомило, що через самовільне паркування затримався рух тролейбусів № 42, 43, 50 на станції метро "Либідська". Згодом вони були вимушені курсувати по малому кільцю та відновили рух з відхиленням від графіка о 16:04.

У Києві запустили передплачене паркування

Представники бізнесу уклали договір з владою Києва про передплачене паркування й придбали 8 паркомісць. Кожне коштує майже 8 тисяч 600 гривень. Заступник мера Києва Костянтин Усов повідомив, що клієнтами столиці по передоплаті місць для паркування стали бізнес-центр "Софія" на вулиці Рильського та ресторан Citronelle на вулиці Богдана Хмельницького.

Усов підкреслив, що Київ таким чином запропонував бізнесу альтернативу. Мовиться про офіційний договір бронювання машиномісця через єдиний стандарт і прозору оплату.

Повний текст публікації "Київпастрансу"

Затримується рух тролейбусів № 42, 43, 50.

Затримується рух тролейбусів № 42, 43, 50 на ст. м. "Либідська" з причини припаркованого авто у габариті проїзду. На місце викликали поліцію.

Рух тролейбусів № 42, 43, 50 організували по малому кільцю.

Рух відновлено о 16:04, курсування з відхиленням від графіка.

Рух відновлено за власною схемою.