Перші 4 випадки інфікування коронавірусною хворобою виявили з 22 по 24 липня, повідомляє пресслужба КМДА із посиланням на виконавця обов'язків директора "Київського міського лабораторного центру МОЗ України" Сергія Чумака.

До теми COVID-19 у Києві: зафіксовано 132 нових випадки

Пресслужба КМДА повідомила, що ще у 81 курсанта підтвердили зараження. За словами Чумака, загалом на сьогодні в гуртожитку вже захворіли 133 курсанти.

Раніше Чумак розповів, що загалом у гуртожитку проживають 152 курсанти.

Ще у 81 курсанта столичного Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» лабораторно підтверджено захворювання на коронавірус,
– йдеться у джерелі.

31 липня під час брифінгу мер столиці Віталій Кличко повідомив, що зі 133 інфікованих – 10 курсантів та 1 викладач потребували госпіталізації.

Крім того, Кличко наголосив, що гуртожиток закрили на карантин, а людей, які спілкувалися з хворими курсантами, протестували на COVID-19

Нагадаємо, 26 липня пресслужба університету підтвердила, що наявність коронавірусу у 52 мешканців гуртожитку №12. Всі вони – курсанти інституту спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ.

4 хворих госпіталізували до Київської міської клінічної лікарні № 4.

23 липня результати тестування підтвердили COVID-19 у 31 курсанта. 24 липня – ще в 30 осіб. Четверо студентів госпіталізували. Плануємо протестувати ще 86 студентів. Курсанти, в яких підтвердили діагноз, ізольовані на 3-му поверсі гуртожитку. Їх забезпечено триразовим харчуванням і всім необхідним,
– розповів перший заступник начальника ІСЗЗІ Олександр Васильєв.

За інформацією адміністрації Інституту, персонал та викладачі з курсантами не контактували, оскільки навчання проводили дистанційно.

У приміщенні вжито таких профілактичних заходів:

  • повна дезінфекція приміщень;
  • безсимптомних хворих ізолювали на 3-му поверсі гуртожитку;
  • начмед ІСЗЗІ та медичні працівники здійснюють постійний медичний нагляд особового складу;
  • щодня курсантам з ознаками захворювання та контактним особам роблять 30 ПЛР-тестів;
  • виставлено пост поліції;
  • курсантів з непідтвердженим діагнозом переселили до санаторію-профілакторію студмістечка.

У пресслужбі зазначили, що у гуртожитку є всі необхідні засоби для захисту та дезінфекції.