Інцидент трапився на "Бориспільській" і не залишив байдужою жінку, яка проходила повз. Вона й передала цуценя у руки правоохоронця.

Цікаво Працював у ДСНС та був кращим на чемпіонатах: унікальну собаку провели на відпочинок

Поліція, Київ, метро, собака, Бориспільска, порятунок
Поліцейський прихистив у метро безпритульного собаку і знайшов йому дім /Фото поліції Києва

Заблукав серед людей

Імовірно, що песика "заніс" у підземку великий натовп людей. Переживаючи за долю безпритульної тварини, пасажирка, яка знайшла його, передала чотирилапого черговому по станції Михайлу Козці. Жінка одразу попередила, якщо справжній хазяїн собаки не знайдеться, то вона готова й надалі опікуватися ним.

Безпритульна тварина,  собака, метрополітен, Київ, поліція, порятунок
Песика забрала додому жінка, яка його і знайшла / Фото поліції Києва

Коп, поліція, цуценя, метро Бориспільська, порятунок собаки
Михайло Козка назвав цуцика Метрошею / Фото поліції Києва

Подарували ім'я та дім

На деякий час поліцейський забрав цуцика в чергову кімнату, де нагодував та навіть дав характерну кличку – Метроша. Оскільки господарі малого так і не знайшлись, він все ж зателефонував за номером, який залишила жінка. Зрештою рятівниця тварини забрала її собі.

У коментарях під дописом кияни не приховували своїх емоцій й захоплювалися вчинком копа та пасажирки метро. Вони висловили сподівання, що тепер доля пухнастого складеться щасливо.

Поліція Києва, собака, порятунок, метро, порятунок собаки
Рятівниками собаки стали поліцейський та пасажирка метро / Фото поліції Києва

Собака Метроша, порятунок, поліція, Київ
Песик загубився у метро Києва через натовп / Фото поліції Києва

Інші історії з хепіендом

Текст публікації поліції Києва:

Поліцейський допоміг знайти оселю безпритульному собаці, який забрів до столичної підземки.
Пасажирка метрополітену виявила тварину на станції метро «Бориспільська» та передала правоохоронцю. Ймовірно, чотирилапий потрапив на платформу під час великого скупчення людей.
Сьогодні до поліцейського Михайла Козки, який чергував на станції метро «Бориспільська», звернулась жінка та повідомила, що знайшла на платформі, ймовірно, безпритульного собаку, який розгубився та метушився серед натовпу. Заявниця передала песика правоохоронцю та залишила свої контакти, на випадок, якщо власник не знайдеться.
Поліцейський тимчасового прихистив тварину у черговій кімнаті, нагодував та жартома назвав її Метроша. Господарі тварини так і не знайшлись, тож співробітник поліції метрополітену вирішив зв’язався з жінкою, яка знайшла пса. Вона погодилась прихистити собаку та забрала до себе додому.