Інформацію про виявлений коронавірус у Свято-Вознесенському Фролівському жіночому монастирі озвучив міський голова Києва Віталій Кличко під час брифінгу 1 червня, повідомляє 24 канал.

Варте уваги Яка група населення найлегковажніше ставиться до коронавірусу

За його словами, загалом в монастирі за останні декілька днів підтверджені 26 випадків інфекції, з яких 22 – за 31 травня. Протягом вихідних до лікарень столиці госпіталізували 8 монахинь.

Свято-Вознесенський Фролівський жіночий монастирНайдавніший жіночий монастир Києва. Відомий з XVI ст., розміщений на Подолі. Монастир первісно названий на честь святих Флора і Лавра. Служби відправляє священство УПЦ МП

Важливо! Станом на 1 червня в Києві вже 3043 підтверджених випадки захворювання на COVID-19. За останню добу – 58 нових випадків, з них 11 – у медиків. Усього коронавірус подолали 654 мешканці столиці. За період пандемії було зафіксовано 68 летальних випадків у Києві.

Як церкви "сприяють" поширенні коронавірусу у Києві

  • Церкви та монастирі не вперше стають епіцентрами поширення коронавірусу в столиці. Найбільш відомий випадок – Києво-Печерська лавра, в якій підтвердили понад сотню випадків зараження на коронавірус. І летальні випадки через це. МОЗ вніс цей монастир до осередків поширення коронавірусу в Україні.
  • Закривали на карантин Троїцький Іонинський монастир та Свято-Покровській Голосіївський монастир у Києві.
  • Варто відзначити, що всі чотири святині – в підпорядкуванні УПЦ МП.