Про інцидент написав комерційний директор компанії "Нафтогаз Розвідка та Видобування" Сергій Федоренко, який мешкає в будинку, де стався підпал. За його словами, злочин зняли на відео камери відеонагляду.

Дивіться також На Оболоні у Києві боржник за комуналку побив молотком електрика

Місцеві мешканці встигли загасити одну з автівок, однак інша згоріла вщент.

Підозрюють сусідів-порушників


Зловмисники підпалили Honda та вкрай дорогий Mercedes / Фото Сергія Федоренка

  • Як стверджують очевидці, зловмисники одночасно підпалили машини двох членкинь правління ОСББ. Автівки були припарковані окремо від транспортних засобів інших мешканців будинку.
  • Вогонь розповсюдився дуже швидко. Внаслідок пожежі спалахнули двері трансформаторної будки. Дим почало затягувати у під'їзд та квартири людей.
  • Мешканці будинку кажуть, що напередодні працівниці ОСББ ініціювали загальні збори та участь у кількох судових справах щодо хронічних неплатників за комунальні послуги та власників квартир, які захопили спільне майно – території паркінгу та технічні приміщення.


Це вже не перші напади невідомих осіб на членів правління. Минулого року 31 травня одній з постраждалих під будинок вже привозило іменну труну, а тітушка в масці скоїв напад на голову правління. По цих випадках є відкриті кримінальні справи, але активності нема ніякої. Тепер ось підпал. Треба, напевно, чекати стрілянини наступного разу?!
– обурився Федоренко.

Дивіться відео з місця підпалу автівок у Києві: