Підлітки зухвало сміялися на камеру й навіть не думали припиняти невдалий "розіграш". Крім того, вони знайшли цинічне виправдання своїй поведінці.

Схоже Кілька підлітків жорстко побили чоловіка в центрі Дніпра: налетіли та почали лупцювати

Жертвою обрали беззахисну

На кадрах видно, що хлопці ціляться у голову бабусі, імітують спуск гачка, а хтось із них регоче за кадром, вигукуючи: "Не стріляй".

Жінка пильно стежила за їхніми діями, але нічого зробити й сказати не могла. Після цього один із юнаків, сміючись, приклав пістолет собі до скроні.


Підліток, причетний до знущань з хворої бабусі / Фото з телеграм-каналу "Всевидящее око"


Підліток виправдав свою жорстокість безпорадністю літньої жінки / Фото з телеграм-каналу "Всевидящее око"

Виправдали "жарт" безпорадністю бабусі

Згодом у листуванні в телеграмі один із кривдників хворої жінки завив, що пістолет був несправжнім. Крім того, він не побачив нічого такого у своїх діях, оскільки бабусі нібито байдуже. За його словами, за жінкою доглядають і годують, але думати вона вже не може.

До теми Рідний онук із друзями знущався з переляканої бабусі: що відомо про хлопців з жорстокого відео

Вибачення не забарилися

Після того, як ситуація зі знущанням з бабусі набула розголосу, один із хлопців поквапився зняти відео з вибаченнями. У ролику, який оприлюднила спільнота "ХК Київ" в інстаграм, він запевнив, що більше таке не повториться, а також нецензурно обізвав сам себе за скоєне.

Підлітки знущалися з хворої бабусі, цілячись у неї пістолетом: відео – Увага! Кадри 18+ не для людей зі слабкими нервами

Один з підлітків вибачився через знущання над бабусею: відео – Увага! Присутня нецензурна лексика

Згодом вибачення приніс також другий підліток. Він у присутності жінки досить зухвало заявив, що бабусі нібито "самій було весело" від націленої на неї зброї, а також намагався переконати всіх, що подібний випадок був одиничним.

Розкаяння не допомогло

Поліція Києва відкрила провадження за фактом домашнього насилля. Тепер 18-річному хлопцю та його брату загрожують або виправні роботи, або обмеження волі, або навіть ув'язнення.

Дивіться відео вибачень другого підлітка, який націлював пістолет на хвору бабусю: