Першу фотографію із Toyota Camry з номерами К007АВ 750 біля торгового центру "Ґуллівер" опублікували у спільноті "Київ автомобільний". У коментарях до публікації кияни висловили припущення, що номери фейкові. Через відсутність позначки rus під цифрою відповідності до регіону.

Дивіться також Був тверезим: у поліції показали момент жахливої ДТП на Хрещатику – відео 18+

Деякі користувачі припустили, що власник просто замалював російський прапор, аби не так виділятися у Києві.

Що відомо про Toyota Camry із російськими номерами

Згідно із відкритими базами даних, такий номер дійсно зареєстрований у Московській області Росії. Хто є власником машини, невідомо.

К007АВ 750 зареєстровано за новенькою Camry / скриншот відкритої бази даних

Втім, чорні номери зазвичай встановлюють на транспорт, який належить військовим частинам – міністерство оборони, МНС, внутрішні війська, ФСБ. Вони мають формат із 4 цифрами та двома буквами, але є й виключення.


Підозрілу Toyota бачать у Києві вже кілька днів / Фото Київ автомобільний

Наприклад, вище політичне керівництво країни-агресора використовує номери із 3 цифрами.


Номерні знаки незвичайного формату у Росії використовують / Фото driveru.ru

Паркується із порушеннями

28 жовтня ще одну фотографію автівки опублікували у спільноті "Київ паркувальний". Водій легковика припаркувався із порушенням правил дорожнього руху, але власник швидко поїхав із місця.


Що кажуть у поліції

У пресслужбі поліції Києва стверджують, що звернень щодо можливої появи у Києві автомобіля причетного до російських військових чоловіка їм не надходило. Тому ніяких перевірок правоохоронці не робили.