В кожному районі столиці вже працюють мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог, розповів мер Києва Віталій кличко під час брифінгу.

До теми COVID-19 у Києві: виявили 41 новий випадок зараження

Групи контрою перевіряють дотримання карантинних та протиепідемічних вимог у закладах торгівлі, громадського харчування, а також побутових та інших послуг.

Хочу звернути увагу на те, що місто посилює контроль за дотриманням карантинних вимог і правил безпеки. В усіх районах столиці вже працюють мобільні групи контролю за дотриманням карантинних вимог. Ці групи складаються з представників районних держадміністрацій, Держпродспоживслужби, Департаменту благоустрою, Національної поліції та муніципальної охорони,
– заявив Кличко.

За значні порушення заклад можуть закрити

Якщо група контролю зафіксує нехтування карантинними вимогами, то складатиме протокол про адміністративне правопорушення. Якщо ж порушення будуть значними, то заклад можуть закрити "до повного усунення".

Кличко також зазначив, що впродовж останнього місяця було перевірено понад 2 тисячі об’єктів, на 325 з яких склали протоколи про порушення.

Зокрема, було помічено діяльність ресторанів і нічних клубів, які не мали права працювати, а також недотримання маскового режиму та соціальної дистанції громадянами.