Наразі Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації вже видала їм дозвіл. Запуск тестового режиму має відбутися наприкінці жовтня.

До теми Представники Московського патріархату на Одещині скаржаться, що 5G вбиває бджіл

Користувачам мобільного інтернету радіти рано

У Huawei заявили, що поки українські мобільні оператори ще не бачать можливостей монетизації 5G-технології. За їх словами, закупити потрібне обладнання можна, і це не становить проблеми. Однак зараз воно не окупиться.

Кому може пощастити

Ініціатори тестування 5G в Україні зауважили, що одну галузь в нашій державі таки розглядають як перспективну для впровадження технології. Мовиться про аграрну сферу.

Бунт проти вишки на Хмельниччині: актуальне

У селі Петрашівка на Хмельниччині місцеві мешканці ледь не звалили вишку мобільного зв'язку одного з операторів. Селянам не сподобалося, що її встановили на даху магазину. Зрештою конфлікт закінчився мирно і сторони домовилися знайти компроміс.

Що таке 5G

Таку назву дали п'ятому поколінню мобільних мереж або п'ятому поколінню бездротових систем. Технологія дозволить зробити передачу даних набагато швидшою і передбачатиме пряму взаємодію між різними пристроями. Її почали розробляти у 2017 році.