Інспектори відслідкували подальший рух водія та встановили його місце перебування. Про це повідомила патрульна поліція Києва.

До теми Мама любить швидкість: Дубінський та компанія порушують ПДР і не платять штрафи – відео

Як на порушника відреагували в поліції

На пошуки порушника орієнтували найближчі екіпажі патрульних, і незабаром автомобіль таки знайшли.

Перший заступник начальника патрульної поліції Олексій Білошицький назвав це порушення "настільки зухвалим, що здається, що це відбувається не в реальному житті".

Чим керуються такі порушники та які думки направляють їх вчиняти саме так, як ви бачите на цьому відео, особисто я не розумію. Десятки автомобілів були змушені зупинитись і тільки чудом не сталося ДТП, ніхто не травмувався та не загинув,
– обурився він.

Дивіться відео із зухвалим київським водієм:

Що загрожує горе-водію

  • Водія притягнули до відповідальності за створення аварійної ситуації, склавши протокол за частиною 4 статті 122 (створення аварійної ситуації).
  • Порушнику загрожує штраф в розмірі 680 гривень, або позбавлення права керування транспортними засобами на термін від шести місяців до одного року.
  • На фотографіях поліції видно, що машина порушника брендована однією зі служб таксі.


Затриманий порушник / Фото патрульної служби Києва

Камери автофіксації порушень ПДР: що треба знати

  • На Київщині вже понад місяць працюють камери автофіксації порушень. За місяць роботи системи автоматичної фіксації порушень ПДР винесли 398 тисяч 410 постанов про адмінправопорушення.
  • Всього за 30 днів роботи системи на рахунки державного казначейства надійшли 31 мільйон 908 тисяч 746 гривень.
  • Частина цих грошей піде на оплату послуг з доставки повідомлень Укрпоштою та на оплату друку постанов і правопорушень ЦПК "Україна".
  • Гроші, що залишилися будуть зараховані в бюджет і спрямовані на поліпшення дорожньої інфраструктури та підвищення безпеки дорожнього руху.
  • Документи по тих водіях, які не сплатять штраф протягом 30 днів з моменту повідомлення, передадуть у державну виконавчу службу для стягнення, відповідно до закону.

Цікаво На них їдуть авто та кидаються з кийками: як безстрашні підлітки Києва ловлять водіїв-порушників


Камери фіксації порушень на Київщині / Інфографіка 24 каналу