У ЗМІ про ймовірне обрання Крищенка заступником повідомили ще 21 вересня. Тоді ж розповіли, що кандидатуру ексглави Нацполіції Києва, Кличко запропонує під час сесії 23 вересня.

До теми Кличко хоче призначити своїм заступником ексглаву столичної поліції Крищенка, – ЗМІ

"Ви знаєте його, як патріота"

Кличко запропонував обрати Крищенка своїм заступником на початку сесії 23 вересня. Мер Києва зазначив, що чиновника всі знають, як патріота та справжнього бійця за Україну. До того ж він очолював Нацполіцію понад 5 років у важких умовах.

Ви знаєте Андрія Євгенійовича як патріота, справжнього бійця за Україну і професіонала з принципами. Він понад 5 років очолював поліцію в непростий час і в непростих умовах. Переконаний, такі досвідчені люди повинні працювати на благо нашого міста і його громади,
– сказав Віталій Кличко.

Мер також зазначив, що Андрій Крищенко відповідатиме за питання муніципальної безпеки, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, територіальної оборони та взаємодії із правоохоронцями.

Цікаво Кличко хоче посилити свій силовий блок, – Фесенко про ймовірне призначення Крищенка

Що відомо про Андрія Крищенка

  • Крищенко є офіцером УМВС. Він до квітня 2014 року очолював підрозділ Кропивницького управління з боротьби проти організованої злочинності.
  • Згодом, 14 квітня 2014 року, під час російської інтервенції, був одним з оборонців Горлівського управління поліції, коли його намагалися захопити проросійські бойовики.
  • Андрій Крищенко очолював Нацполіцію Києва з 2015 до 2021 року. Його звільнили за власним бажанням 10 серпня.
  • ЗМІ повідомляли, що Кличко хоче запропонувати чиновника на посаду заступника голови КМДА.