Курйозна петиція, що оприлюднена на сайті Київради, набрала 29 підписів із 10 000 необхідних. Її автор Роман Сидоренко вважає, що міст Метро давно став місцем, де Аваков влаштовує грандіозні "шоу-вистави".

До теми Шмигаль не хоче й говорити про відставку Авакова

Ймовірно, чоловік має на увазі 2 спецоперації із затримання мінерів мосту Метро. До них залучали важку техніку, катери, спецпризначенців.

"Потужний" міністр внутрішніх справ України дуже любить міст Метро у Києві. Коли в суспільстві в черговий раз підіймається хвиля обурення діяльністю "найефективнішого" міністра, Арсен Борисович влаштовує грандіозні шоу-вистави на мосту Метро. Здається, це його улюблене місце. Аби старання міністра не проходили дарма, пропоную перейменувати міст на його честь,
– мовиться у тексті петиції.

Що відомо про мінування мосту Метро у Києві:

  • Перше сталося 18 вересня 2019 року. Тоді чоловік, якого звати Олексій Белько, приїхав на середину мосту Метро, вийшов з авто та почав погрожувати усе підірвати. Згодом – відкрив вогонь із автомату у повітря та збив дрон правоохоронців. Ніхто не постраждав.
  • На місце інциденту стягнули підрозділи спецслужб та броньовану техніку. Міст Метро було перекрито в обох напрямках, на під'їздах утворилися кілометрові затори, станції метро не працювали та вхід та вихід.
  • Врешті після перемовин чоловіка затримали, вибухівку при ньому не знайшли.
  • Вже 1 червня 2020 року новий "мінер" на мосту Метро заявив, що в нього з собою вибухівка й погрожував підірвати міст. Однак чітких вимог так і не зумів висловити.
  • Згодом його вдалося затримати. У спецоперації з затримання мінера взяли участь близько 300 поліцейських, майже 100 бійців Нацгвардії. До неї також залучили 2 річкових катери, 10 патрульних автомобілів та бронетехніку.
  • Вибухівка, якою погрожував чоловік, виявилась муляжем. Зброї у мінера не було.