Коментуючи виданню Обозреватель розміщене в мережі відео, Лещенко заявив, що подібна практика стеження "переходить межі дозволеного".

Перш за все, нардеп наголосив: "Ніяких грошей я там не отримував". Він розповів, що зайшов у банк, щоб здійснити платіж на рахунок Держказначейства України.

"Це відділення банку розташовувалося найближче. Комісія банку за платіж склала 10 гривень, цю суму я сплатив", – уточнив Лещенко. І, жартуючи, додав: "Тому не Путін фінансував мене, а я – Путіна".

Читайте також: Син Порошенка завітав до школи з рюкзаком за тисячі гривень

"У вас є рахунок у цьому банку?", – запитали журналісти у нардепа. "У мене є рахунки в різних банках, зокрема в цьому", – підтвердив він.

Лещенко також заявив, що "не бачить проблеми з тим, що людина заходить у "Сбербанк" з приводу якихось своїх питань". У цьому контексті він нагадав про те, що "Сбербанк России" функціонує в Україні абсолютно легально й обслуговує десятки тисяч громадян України.

Таким чином, в обслуговуванні Путіна з таким же успіхом можна звинуватити всіх громадян України, які користуються послугами мобільних операторів Vodafon і "Київстар", які також належать росіянам,
– зауважив Лещенко.

Оцінюючи сам факт подібного "розслідування", він заявив: "Я вважаю, що це переходить межі дозволеного".

Нагадаємо, вчора Лещенка помітили у російському банку.