Під час онлайн брифінгу Кличко повідомив, що місто зробило все можливе, аби хворі на коронавірус мали змогу отримати медичну допомогу, повідомляє 24 канал.

До теми У Києві зареєстрували рекордну кількість нових хворих на COVID-19

Так, у місті постійно збільшують кількість ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус. Нині у 20 комунальних медичних закладах столиці для пацієнтів з COVID-19 виділено понад 2,5 тисячі ліжок. Але більш ніж 70% з них вже заповнені.

Кількість хворих, яким необхідна госпіталізація, постійно зростає. Станом на ранок 9 жовтня у медичних закладах столиці лікувалося 1675 хворих на коронавірус, 36 з яких – діти. Ще 140 людей госпіталізовані з підозрою на коронавірусну інфекцію.

338 пацієнтів перебувають у важкому стані, 527 отримують кисневу підтримку, а ще 46 під'єднані до апаратів ШВЛ. Окрім цього, ще 574 людини лікуються від пневмонії.

Кличко підкреслив, що з такою динамікою захворюваності місця в комунальних медзакладах закінчаться дуже скоро.

Я звертаюся до прем'єр-міністра і до міністра охорони здоров'я виконати задекларовані обіцянки. І надати ліжковий фонд і фахівців для лікування хворих на коронавірус у державних медустановах, розташованих у Києві,
– закликав Віталій Кличко.

Мер Києва додав, що йдеться саме про заклади Національної академії медичних наук, МОЗу та відомчі медзаклади.

Ці заклади, підкреслю, знаходяться в столиці. І не можуть залишатися осторонь та не надавати киянам необхідну допомогу,
– зауважив він.