Мітингарі вимагають, аби депутати 8 листопада розглянули законопроект, яким скасують акциз на розмитнення автомобілів. А також залишити податок на додану вартість, до пенсійного фонду та на військовий збір.

Читайте також: У Києві посилили охорону: під Радою протестують власники авто на єврономерах

Ми просили, щоб Кабмін долучив нас до обговорення правок до законопроекту. Ми не були долучені. Ми розуміємо, що депутати та весь комітет висловили свою чітку позицію – що вони з автоолігархами, а не з народом,
– зазначив активіст "АвтоЄвроСили".

Комітет з питань оподаткування не підтримав правки, які вносили активісти та громадський рух.

Якщо є бажання людей залишити цей автомобіль для використання хоча б на декілька років, то вони придбають автомобіль десятирічний, але не двадцятирічний,
– прокоментувала голова комітету ВР з питань оподаткування Ніна Южаніна.

"Для того, щоб запобігти ввезенню старих транспортних засобів, які, можливо, є екологічно більш небезпечними для нашого довкілля, пропонується цим законопроектом встановити високі ставки акцизного податку в залежності від віку автомобіля. Тобто, чим старіша машина, тим буде більша ставка акцизного податку", – пояснила нардеп Тетяна Острікова.

Читайте також: Частину Києва у середу заблокують власники авто на єврономерах: вимоги активістів

Якщо депутати не підтримають вимоги протестувальників, то вони мають намір продовжувати безстрокову акцію та заблокувати центральні вулиці Києва.