24 канал повідомляв, що 7 листопада в Києві власники авто з іноземною реєстрацією проведуть акцію протесту під парламентом та заблокують урядовий квартал. Водночас власники автобусів і вантажівок проведуть мітинг біля Міністерства інфраструктури.

Читайте також: "Євробляхи" не стали законними: Южаніна пояснила рішення Верховного суду

Мітинг авто єврономери Верховна Рада
Мітинг власників авто з іноземною реєстрацією (фото: 24 канал)

"Посилені наряди патрулюють у місцях проведення акцій, прилеглої до них території, на станціях метрополітену та на зупинках громадського транспорту. Патрульні поліцейські стежать за безпекою дорожнього руху та допомагають водіям обирати зручні маршрути проїзду", – сповістили у прес-службі поліції Києва.

Київ поліція охорона єврономери авто АвтоЄвроСила
Поліція охороняє порядок у центрі Києва

Водночас активісти "АвтоЄвроСили" встановили біля Верховної Ради сцену та розпочали мітинг з вимогою запровадити доступне розмитнення автомобілів, а саме схвалити правки активістів до законопроектів 8487 та 8488.

Мітинг Київ Рада авто іноземна реєтрація єврономери
Мітинг під парламентом (фото: 24 канал)

Вимагаємо прийняти народні правки до законопроектів 8487, 8488, а саме, прибрати коефіцієнт віку у формулі розрахунку акцизу, що знизить його практично до незначного для автомобіля будь-якого віку, але формально полегшить прийняття змін до діючого закону, оскільки збережеться формальна наявність акцизу,
– заявили активісти "АвтоЄвроСили" у Facebook.

У разі неприйняття вимог протестувальники пригрозили, що в кожній області України стартують масові безстрокові акції непокори.

Київ Рада мітинг акція авто єврономери
Акція власників авто на єврономерах під парламентом (фото:24 канал)