Кулінарний рекорд встановлювали 120 кухарів, технологів та м'ясних сомельє. Вони приготували шаурму, довжиною 129 метрів і 4 сантиметри. Вага смаколика сягала 200 кілограмів.

Цікаво Французькі шеф-кухарі побили рекорд: як виглядає піца із 834 сортами сирів

Перед початком фестивалю Made in Ukraine, партнери приготували 5 лавашів по 30 метрів кожен. Були також м'ясні заготовки з курятини.

Як готували найдовшу шаурму

Учасники події працювали над гастрономічним витвором синхронно. Аби їжа була ще привабливішою, її підсмажили за допомогою туристичних пальників.

Національний рекорд зафіксував засновник "Національного реєстру рекордів України" Валентин Щербачов. Опісля скуштувати шаурму могли всі охочі.

У Києві зафіксували рекордно довгу шаурму / Фото МХП

Під час святкування відвідувачі могли поспілкуватися з найкращими бренд-шефами країни та зробити селфі у фотозоні. Для дітей діяли куточки творчості та організували конкурси з подарунками.

Кулінарні рекорди в Україні: останні новини

  • В Інгульці створили найбільший пиріг з нагоди Дня Незалежності України. Пиріг з повидлом мав довжину 30 метрів та вагу 540 кілограмів.
  • На Івано-Франківщині влаштували ягідний фестиваль, для якого створили найбільшу карту України з суниць та чорниць.
  • Для українських військових на Донбасі також приготували найдовший шашлик. Загальна довжина шашлика становила 160 метрів, його підсмажили на 401 шампурі.