Сьогодні на Київщині стартувало навчання слідчих та дільничних. 140 дільничних та майже 80 слідчих. Уперше майбутніх офіцерів поліції відбирали за конкурсом. Навчатимуть фахівців 4 місяці. А далі призначать на роботу.

Одна з тих, хто вирішила присвятити себе роботі дільничним інспектором – Юлія Тернова. Їй лише 22 роки, та вже цього року вона планує захистити диплом магістра з економіки. Вона одна з тих, хто пройшов конкурс на навчання на дільничного інспектора.

Час змінювати нашу країну на краще. І якщо є така реформа, і я знаю, що зможу, то чому б і ні,
– розповідає Юлія Тернова.

Навчатимуть їх за новою методикою.

Нова філософія роботи поліції, яка в західних країнах працює 30-40 років. І причиною стало те, що звична поліцейська практика не може ефективного вирішувати питання безпеки. Тільки взаємодії з населенням, працюючи з і для населення,
– наголосив головний спеціаліст Департаменту патрульної поліції Андрій Ткачов

Настанови майбутнім офіцерам дає особисто керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе. Сподівається, що нові люди зламають стару корумповану систему.

Робота буде важка, це я вам обіцяю. Вам знадобиться зусилля, розум, ваші нові навики, які ми намагатимемося вам дати,
– пообіцяла Хатія Деканоїдзе.

Найближчим часом конкурс для нових слідчих та дільничних оголосять і в інших регіонах України. До слова, зарплата майбутніх фахівців становитиме 10 тисяч гривень.

Читайте також: Опубліковано відео з нагрудної камери поліцейського, якого застрелили в Дніпрі (18+)