Сьогодні у новеньких одностроях на вулицях білої Церкви з'явились полісмени з груп швидкого реагування. Раніше у Білій Церкві працювали лише піші патрулі, тепер будуть і з автівками. Озброєні патрульні не лише пістолетами, а й планшетами, які під'єднані до лінії "102". Та форма й транспорт — не головне, головне — новий підхід до роботи, кажуть чиновники.

Білу Церкву та район розбили на сектори, завдяки чому копи швидше приїжджатимуть на виклики. По місту обіцяють бути за 7 хвилин, у села — за 20. Цілодобово чергуватимуть 12 груп. Головне завдання поліції — налагодити людський діалог із жителями.

Місцеві жителі кажуть, що вірять у нову поліцію. Зміни на краще вже помітні. Всі поліцейські пройшли переатестацію та отримуватимуть гідну зарплатню. Це має викорінити корупцію з правоохоронних органів.

Читайте також: Переговори поліції можна слухати онлайн

Новий принцип роботи поліцейських відпрацьовували у Самборі на Львівщині. Українських правоохоронців консультували фахівці з Європейського Союзу. Самбірський експеримент уже впроваджують у Київській, Харківській та Львівській областях. А незабаром нову систему введуть по всій країні.