"У нього пробита легеня працює тільки на 10%. Він не те що говорити нормально, він навіть дихати не може!", - розповіла рідна сестра Павла Феденкова Олена. Вона додала, що він живе за містом, бо там легше дихати.

Лікування охоронця в реанімації оплатив "Караван", але зараз він не отримує грошей від ТРЦ.

"Він мені телефонував, бідний, скаржився, що легеня майже не працює і її потрібно розробляти. Я дуже за нього переживаю, а раптом щось піде не так, і ми Пашу втратимо. Зараз в "Каравані" грошей йому не платять, я навіть не знаю, чому", - зазначила бабуся потерпілого Раїса Федорівна.

Водночас, у ТРЦ розповіли, що без дозволу Павла ніякої інформації про його здоров'я і виплатах дати не можуть. Однак, як стало відомо, для оформлення лікарняного і оплати соцстрахом Феденкову необхідно оформити ще кілька документів. Після цього всі гроші йому виплатять.

Крім того, родичі потерпілого охоронця заявили, що вбивства в "Каравані" - це для нього болюча тема, про яку він ні з ким не хоче говорити.

До слова, матір Ярослава Мазурка Галина розповіла, що вилучені під час розслідування золоті прикраси досі їй не повернули.

Нагадаємо, 26 вересня 2012 року у столичному ТРЦ "Караван" сталася трагедія: тоді чоловік, якого запідозрили у крадіжці флеш-карти пам'яті, поранив чотирьох охоронців. Троє з них померли.