За словами матері хлопчика, шафа, яка впала, хитається навіть якщо її просто зачепити, а при відкритті – втрачає рівновагу та починає падати.

Дивіться також "Свідки бояться говорити": люди вимагають справедливого розслідування загибелі хлопчика з Черкас

Саме це й сталося з хлопчиком, коли він відкрив дверці шафи. Утримати її він не зміг.

Лікар прийшов за пів години


Окрім травми ключиці хлопчик отримав забій голови / Фото Людмили Похіл

  • Як стверджує у фейсбуці Людмила Похіл, чий син травмувався, вони хотіли вибрати дитяче крісло-мішок.
  • Шафа стояла поруч з дитячими меблями без кріплень до стіни.
  • Після інциденту медичний працівник "Епіцентру" не з'являвся на місці події майже 30 хвилин. Згодом медик лише наліпив дитині на лоба пластир, тоді як ушкодження хлопця були значно більш серйозними.
  • Батьки потерпілого відвезли хлопчика до лікарні, де йому наклали гіпс. У хлопця діагностували перелом ключиці. Йому доведеться ходити з гіпсом 3 тижні.


Шафа зламала хлопчику ключицю / Фото Людмили Похіл


Чого я домагаюся? Щоб "Епіцентр" або прибрав окремо дитячі товари далі від шаф, або прикрутив виставкові зразки до стіни в зоні дитячих товарів. Не повинно бути дитячих смертей в зоні дитячих товарів,
– підкреслила Похіл.

В "Епіцентрі" обіцяють все компенсувати

У самій компанії в коментарі 24 каналу розповіли, що інцидент стався на проспекті Степана Бандери, 11А. Також у "Епіцентрі" попросили вибачення у постраждалого хлопчика та його родини.

Внаслідок інциденту у компанії почали службове розслідування. Крім того, у мережі будівельних гіпермаркетів пообіцяли зробити все, аби подібні випадки не повторювалися. Також в магазинах провели перевірки щодо безпечності торгового обладнання та його закріплення.

Родині постраждалого хлопчика обіцяють компенсувати всі медичні витрати та надати додаткову допомогу, якщо така знадобиться.