Слідчі наголосили, що погрози вбивством лунали на адресу Огнєвіч з боку неадеквата доволі тривалий час. Так, упродовж 2019 року – січня 2022 року він постійно тероризував виконавицю, надсилаючи їй моторошні повідомлення й озвучуючи свої плани вживу.

Актуальне Я більше не можу мовчати, – Злата Огнєвіч заявила, що її вже 3 роки переслідує чоловік

Остання крапля

Останній інцидент трапився 23 січня. Тоді підозрюваний підійшов до Огнєвіч на вулиці й вкотре відкрито почав погрожувати. Зірка швидко втекла від нього на таксі, але зловмисник влаштував переслідування й зрештою наздогнав авто.

Попри те, що його знімали на камеру, він, не приховуючи обличчя, заявив, що "завалить" Огнєвіч, якщо ще раз побачить по телевізору.

Златі Огнєвіч погрожували вбивством, зловмисника затримали у Києві
Переслідувачем виявився 40-річний чоловік з Черкащини / Фото Київської міської прокуратури

Златі Огнєвіч погрожували вбивством, підозрюваного затримали у Києві
До чоловіка додому навідалися бійці спецпідрозділу КОРД / Фото поліції Києва

Заява не забарилася

Зрештою співачка таки звернулася до правоохоронців і подала відповідну заяву. Вона наголосила, що реально боїться не лише за своє життя, але й за життя своєї родини. Адже агресивний молодик вдавався навіть до погроз її батьку та сестрі.

Поліція вирахувала горе-залицяльника

Поліціянтам вдалося швидко з'ясувати, ким є переслідувач Огнєвіч. Ним виявився 40-річний уродженець Черкащини, який наразі живе в Києві. Як повідомили на сайті поліції Києва, чоловіка затримали за місцем проживання. Туди до нього нагрянули спецпризначенці КОРДу.

Йому інкримінують вчинення кримінального проступку (погроза вбивством). Такі дії караються арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.

У Києві затримали переслідувача Злати Огнєвіч: відео