Про це у Facebook написав нардеп від "Батьківщини", активіст Євромайдану Ігор Луценко.

ПАТРУЛЬНИЙ, ЩО ЗАСТРІЛИВ ПАСАЖИРА БМВ – САДЖАВ ''АВТОМАЙДАН''Виявляється, що патрульний поліції Олійник, котрий застріл...

Опубліковано Igor Lutsenko 20 лютого 2016 р.


Депутат повідомив, що хотів узяти на поруки Олійника, тому детальніше дослідив його біографію.

"Коли поглянув на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив у патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше запитання, яке постало – чи був він причетний до терору проти Майдану. Я звернувся до своїх колег по Автомайдану, які системно працюють з цим питання", — розповів Луценко.

Він зазначив, що "автомайданівці" підтвердили, що "слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайданівця Дениса Сергієнка, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про тримання Дениса Сергієнка під вартою протягом 2 місяців". Це клопотання суд пізніше задовольнив.

Луценко заявив, що в понеділок направить депутатське звернення до керівника Національної поліції Хатії Деканоїдзе, у якому вимагатиме не брати на службу "ментів-злочинців".

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 17 квітня 2016 року поліцейському Сергію Олійнику, якого підозрюють в убивстві 17-річного пасажира BMW. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що захист подає на апеляцію. 21 лютого у Києві відбудеться мітинг проти рішення суду.