Як зазначили у прокуратурі Києва, правоохоронці розслідують ймовірні викрадення коштів під час закупівлі обладнання. Бюджет столиці при цьому нібито зазнав майже 10 мільйонів збитків.

Дивіться також До 10 мільярдів щороку: у ДБР порахували, скільки втрачає бюджет Києва через корупцію

Слідчі кажуть, що оборудки проводилися за допомогою приватних компаній, які мають ознаки фіктивності.

Фігуранти невідомі

  • За даними правоохоронців, корупційні злочини буцімто вчинили працівники Київтеплоенерго, Київводоканалу, консультативно-діагностичний центру Святошинського району столиці, а також комунального підприємства по утриманню зеленних насаджень цього ж району.
  • Хто конкретно фігурує у кримінальному провадження щодо заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах, у прокуратурі не пояснили.
  • У відомстві кажуть, що комунальники з 2018 до 2020 рік укладали з приватною компанією договори про придбання обладнання для монтажу систем опалення, кондиціонування та водопровідних мереж.
  • Потім цей підрядник нібито відобразив у бухгалтерській та податковій звітності фінансові операції з низкою фіктивних компаній для переведення замовлення на субпідряд.

Для пошуків документів, які б могли слугувати доказами протиправної діяльності, правоохоронці й прийшли з обшуками до низки підприємств, а також у квартири фігурнантів справи.

Чи знайшли щось для себе цікаве поліцейські, невідомо. Слідчі дії продовжуються.