За словами колишньої народної депутатки, лікарки Ольги Богомолець, її колега присвятив порятунку киян кілька десятиліть життя. Він сумлінно виконував свій обов'язок навіть у найважчі часи.

Актуально Любив людей та життя: помер відомий львівський лікар Борис Кривко

Покликання бути вірним професії

Не хочу вірити. Такого, як він, більше нема і не буде. Хочу, щоб кожен із вас побачив його очі й знав, що саме він – Анатолій Вершигора – був тією людиною, яка понад 30 років тримала на своїх плечах роботу київської швидкої допомоги,
– написала експолітикиня.

Богомолець наголосила, що Вершигора не зраджував своїм принципам навіть у безвихідних ситуаціях. Так, йому довелося працювати за відсутності ліків, бензину і навіть зарплат для медпрацівників.

У Києві помер Анатолій Вершигора, він очолював столичну швидку 30 років
Анатолій Вершигора брав активну участь в Помаранчевій революції та Революції Гідності / Фото з фейсбуку Ольги Богомолець

Учасник найбуремніших подій

Ексочільник київської швидкої не лишився осторонь від таких подій, як Помаранчева революція та Революція гідності. Зокрема, під час останньої він допомагав рятувати поранених протестувальників та виносив тіла загиблих Героїв Небесної Сотні.

"І які б не були політичні розклади нагорі – він завжди залишався Людиною… Йому можна було додзвонитися і вдень, і вночі, й не залежно від твоєї посади і статусу, він завжди робив все, що міг", – написала у некролозі Богомолець.

Текст публікації Ольги Богомолець:

Не хочу вірити.
Такого, як він, більше нема і не буде.
Хочу, щоб кожен із вас побачив його очі й знав, що саме він – Анатолій Вершигора – був тією людиною, яка понад 30 років тримала на своїх плечах роботу київської швидкої допомоги.
І тоді, коли не було медикаментів, і тоді, коли не було бензину, і тоді, коли не було зарплат…
Разом ми пройшли Помаранчеву революцію і Революцію Гідності: море крові, поранених і тіл загиблих.
І які б не були політичні розклади нагорі – він завжди залишався ЛЮДИНОЮ…
Йому можна було додзвонитися і вдень, і вночі, й не залежно від твоєї посади і статусу, він завжди робив все, що міг.
Вічна і світла пам'ять.
Гідному ЛІКАРЮ і світлій ЛЮДИНІ.