У поліції підтвердили, що внаслідок аварії в тепломережі на вулиці Антоновича постраждали 10 людей, з яких 7 потрапили лікарні.

Читайте також: Біля Ocean Plaza в Києві з'явився ще один провал в асфальті: фото і відео

Наразі у межах досудового розслідування правоохоронці проводять невідкладні слідчі дії, щоб встановити усі обставини події.

На місці події поліцейські продовжують забезпечувати правопорядок.

Згодом у прокуратурі Києва повідомили, що змінили кваліфікацію справи. Так, тепер її розслідуватимуть як порушення під час розроблення, конструювання, виготовлення чи зберігання промпродукції правил, що стосуються безпечного її використання. А також порушення під час проєктування чи будівництва правил, що стосуються безпечного використання споруд, особою, яка зобов'язана дотримуватися таких правил, якщо це створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого.

Зауважимо, що у зв'язку з проривом тепломережі в Києві зі змінами курсують тролейбуси та автобуси.

Ліквідацію аварії завершать вранці 15 січня. У другій половині цього ж дня планують відновити рух транспорту вулицею Антоновича, що поруч з ТРЦ.

Сюжет 24 каналу про прорив теплотраси в Києві: відео

Що відомо про прорив теплотраси в Києві

Ввечері 13 січня на вулиці Антоновича в Києві поряд з ТРЦ Оcean Plaza прорвало теплотрасу. Усю вулицю залило окропом, затопило і перший поверх торгово-розважального центру.

На місці також провалився асфальт і одна з маршруток провалилася задніми колесами в яму розміром 2 на 2 метри.

Внаслідок інциденту до лікарні потрапили 7 людей з опіками кінцівок.

Дивіться відео з місця прориву теплотраси в Києві: