Такі дані з фронту оприлюднив Генеральний штаб ЗСУ ввечері 28 лютого. Проте там акцентували, наші військові дають гідну відсіч і продовжують успішно ліквідовувати окупантів.

Важливо Росія напала на Україну: хронологія основних подій

Які міста хочуть захопити

Перегрупування військ ворога відбувалося протягом цілого дня. Вони також накопичували бронетехніку й ракетно-артилерійсье озброєння.

Наша розвідка постійно моніторить рух кремлівських загарбників і встановила, що накопичення йде в кількох напрямках. Насамперед вони хочуть оточити й захопити Київ.

Російські окупанти, зокрема, хочуть захопити:

  • Харків;
  • Чернігів;
  • Одесу;
  • Херсон;
  • Маріуполь.

Значну частину техніки для захоплення та обстрілу мирних міст вороги завозять із окупованого Криму та Білорусі. Проте наразі всі спроби штурму окупантів були безуспішними.

Противник, втрачаючи наступальний потенціал, втрачає разом з ним і людське обличчя. По всій смузі наступу фіксуються численні випадки порушення російським агресором законів війни та міжнародного гуманітарного права,
– додали в ЗСУ.

Оперативна інформація рятує життя. Читайте наш телеграм, там ми зараз найшвидші. Цілодобово!

Текст допису з фейсбуку генштабу ЗСУ:

Упродовж дня війська агресора здійснювали перегрупування та накопичення бронетехніки і ракетно-артилерійського озброєння на визначених напрямках, насамперед з метою оточення та захоплення Києва та великих міст України, зокрема, Харкова, Чернігова, Одеси, Херсона і Маріуполя. Значна частка військової техніки прибуває з території Білорусі та через окуповану територію АР Крим.