Про це в прямому ефірі розповіла кореспондентка 24 каналу.

Читайте також: Назвали умову, за якої скандальний Бочковський повернеться на місце глави ДСНС

На прохідну до екс-очільника рятувальників вийшов керівник кадрового відділу ДСНС і сказав, що відповідних документів про його поновлення немає.

Бочковський з адвокатом мають рішення Окружного адміністративного суду Києва про те, що він може повернутися до своєї посади та ще й отримати більше ніж півмільйона гривень.

Апеляцію ми вже виграли, а їм касацію ще потрібно виграти. В них нема жодної юридичної позиції так само, як і по фейковим протоколам про корупцію, яким дав належну оцінку Броварський районний суд,
– заявив Бочковський.

Адвокат чиновника впевнений, що його підзахисного за рішенням суду мали допустити на робоче місце і сьогодні вже склав другий протокол про те, що Бочковського не пускають на роботу.

Завтра буде засідання Кабміну і урядовці повинні прийняти рішення щодо Бочковського.

Більше – дивіться у сюжеті.

Відео: спроба повернення Бочковського на посаду

Нагадаємо, 26 квітня Окружний адміністративний суд Києва скасував звільнення Сергія Бочковського з посади голови ДСНС. 27 квітня Бочковський прийшов під стіни ДСНС та намагався приступити до роботи, але у будівлю його не пустили.

Хто такий Сергій Бочковський?

Сергій Бочковський був призначений на посаду голови ДСНС у квітні 2014 року. 25 березня 2015 року його затримали під час засідання Кабінету міністрів. Тоді був також затриманий перший заступник Бочковського Василь Стоєцький. Їм обом оголосили про підозру у корупції та відмиванні грошей.

5 липня 2017 року Вищий адмінсуд України скасував рішення попередніх інстанцій щодо зупинення розгляду незаконного звільнення Бочковського з посади. Справу було повернуто на повторний розгляд.