Суд з обрання міри запобіжного заходу відбудеться 21 квітня о 15.00. Окрім того, на 15:30 призначене слухання справи ще одного фігуранта у справі Мартиненка – Сергія Перелови. Це клопотання також буде розглядати Бобровник.

Читайте також: Хто такий Микола Мартиненко і з якими скандалами він пов'язаний

У прес-службі Мартиненка відреагували на призначення судді і заявили, що Бобровник "перебуває на гачку у НАБУ". У НАБУ в свою чергу заявляли, що вибір судді відбувався за допомогою автоматизованої системи.

Раніше суддя Бобровник був призначений на розгляд справи відстороненого голови ДФС Романа Насірова. Саме цей суддя був помічений за розпиттям алкоголю на робочому місці.

Також Бобровник відомий тим, що у січні 2016 року закрив кримінальне провадження проти Юрія Іванющенка (Єнакієвського).

Читайте також: Хто такий Бобровник: скандальні справи судді, який слухає справу Насірова

Нагадаємо, 20 квітня детективи НАБУ затримали колишнього народного депутата Миколу Мартиненка. Голова САП Назар Холодницький заявив, що політика затримали у справі про розтрату коштів держпідприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" ("СхідГЗК").

САП вимагатиме обрати запобіжний захід для Мартиненка – 60 діб тримання під вартою або внесення застави у розмірі 300 мільйонів гривень. За словами Холодницького, за вчинений злочин екс-нардепу загрожує до 12 років за ґратами.

Раніше було відомо, що детективи НАБУ затримали ще одного фігуранта справи Мартиненка.