Вона розповіла в ефірі одного телеканалів, що в останній раз вона розмовляла з ним в 16:30 9 вересня, передає НВ.

Галина Мельничук прибула до їх будинку під Києвом, де з вечора приблизно до 4-ї ранку відбувалися обшуки.

За її словами, під час обшуків в будинку нікого не було, а першою туди прибула мати Галини.

Мені повідомили пізно ввечері, що в мій будинок потрапили чужі люди, озброєні, які входять в будинок і нікого не впускають. Вони дозволяли собі робити різні речі, тому що коли я дізналася, що тут, то подзвонила своїй мамі, вона прибула трохи раніше, я була далеко за містом з дітьми. Вони її не пустили в хату, дуже некоректним тоном спілкувалися з жінкою і забороняли знімати якесь відео,
– розповіла Мельничук.

Також вона додала, що наслідки обшуки, які вдалося зафіксувати, – це зламані двері. Вони зараз опечатані, тому всередину без правоохоронців увійти неможливо, але, за словами жінки, там все потрощено.

"Те, в чому звинувачують Максима Дмитровича, хабар 200 тисяч гривень, але я не розумію, чому вони винесли всю зброю, винесли всі дитячі прикраси, понівечили всю меблі всередині, сусіди, яким вдалося хоч десь зняти якісь фото, то там можна побачити взагалі жахливу картину: розбитий весь посуд, понівечені всі меблі. Я не розумію і не вірю в те, що закидають моєму чоловікові, бо він завжди пропагує позицію Петра Порошенка, він проти корупції, ви можете опитати всіх голів ради, вони його підтримують в тому, що він взагалі цим не займався", – заявила Мельничук.

Додамо, слідчі вивчають причетність голови Київської обласної державної адміністрації Максима Мельничука, який терміново звільнився, до справи про отримання хабара його заступником.

9 вересня правоохоронці затримали при отриманні хабара у розмірі 200 тис. грн заступника голови обладміністрації Київської області Ігоря Любка за безперешкодне звільнення своєї підлеглої в інший державний орган.