Як пише Techcrunch.com, стартап Dixa має офіси у Копенгагені, Лондоні, Берліні, Києві та Львові, де розробляють платформу для підтримки користувачів.

До теми: 10 українських стартапів, які перетворились в успішні та прибуткові проєкти

На що витратять кошти

Як кажуть у Dixa, інвестиції направлять на прискорення продуктової розробки і на пошук нових співробітників.

Зокрема, нових людей набирають у київський офіс стартапу. Зокрема, на сайті для пошуку роботи бачимо вакансію Business Development Representative.

Крім того, нових працівників доберуть і в офіс команді в Копенгагені. Загалом планують взяти на роботу 20 нових співробітників.

стартап Dixa

Стартап Dixa: кого шукають у Києві

Що відомо про Dixa?

Стартап Dixa заснували у 2015 році. У компанії розробляють рішення, що дає змогу об'єднати запити з різних каналів – телефон, e-mail, Facebook Messenger, WhatsApp і SMS – і зв'язати їх із співробітниками. Ця розробка має замінити кол-центри, яке у стартапі називають "застарілим рішенням".

Цей продукт стартап запустив у 2018 році. А вже у 2019 році вдалось залучити 14 мільйонів доларів інвестицій. З моменту запуску кількість працівників Dixa збільшилась від 12 до 120 співробітників.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно