Таке покарання судді ухвалив її колега з Оболонського районного суду столиці Сергій Родіонов. Щодо розгляду протоколу про керування транспортним засобом у нетверезому стані, то він досі затягується.

За темою У п'яній водійці, яка ледь не вбила людей на Оболоні, впізнали суддю Колегаєву

Винуватиця автотрощі засідання проігнорувала

Показово, що в залі суду 4 жовтня була присутня лише адвокатка Колегаєвої. І її підзахисна, і прокурор туди не з'явилися.

Натомість суддя зазначила у своїй заяві, що просить проводити розгляд справи без неї. Колегаєва нібито має невідкладні клопотання на роботі, які мусить терміново розглянути.

Справу намагалися відкласти у довгий ящик

Адвокатка скандальної судді наполягала на проведенні судово-технічної експертизи, аби з'ясувати, чи мало авто Колегаєвої несправності, коли вилетіло на тротуар, збило стовп, а потім ще й врізалося в дерево.

Крім того, захисниця водійки хотіла домогтися перегляду відео з бодікамер поліцейських, які прибули на місце аварії. Втім, обидві вимоги суд відхилив, оскільки розцінив їх як затягування розгляду справи.

Актуально Суддя Колегаєва, що скоїла п'яну ДТП, взяла лікарняний

Зухвала суддя не покаялась

У письмових поясненнях Колегаєва постійно наголошувала, що нібито нічого не порушувала, а аварію спровокували несправності в її машині. Більше того, адвокатка судді запевнила, що буде оскаржувати рішення про штраф у 850 гривень.

Подруга відмовилась карати за їзду "під мухою"

Протокол про керування авто у нетверезому стані мала розглядати суддя Анна Майбоженко. Втім, вона взяла самовідвід у справі через дружні стосунки із Колегаєвою.

Відтак, розгляд цього питання знову відтермінувався. У разі доведення провини порушниці за п'яну їзду загрожує штраф у розмірі 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік.

Що відомо про резонансну аварію із суддею

  • Автотроща трапилася на вулиці Прирічній у Києві 21 липня. Audi Колегаєвої на повному ходу вилетіла з проїжджої частини на троутар, де були люди, збила стовп і врізалася в дерево. Лише дивом ніхто з перехожих не постраждав.
  • На місце аварії прибули поліцейські й помітили явні ознаки алкогольного сп'яніння водійки. Втім, від перевірки на "Драгері" Колегаєва відмовилася.
  • Наступного дня після інциденту вона несподівано взяла лікарняний на роботі.
  • Передати матеріали щодо випадку до Оболонського райсуду правоохоронці змогли лише наприкінці вересня. Адже впродовж двох місяців Колегаєва ігнорувала усі письмові звернення. Уникаючи відповідальності, вона була то у відпустці, то на лікарняному.